biuro@wachowicz.info.pl 574-191-306    668-484-517    Poniedziałek-Piątek 8:00 - 18:00, Sobota 8:00-14:00

Jesteś tutaj: O nas

O nas

Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy Agencją Obrotu Nieruchomościami z siedzibą w Miechowie, przy ul. Powstańców 1863r. 12.

NIERUCHOMOŚCI

Obrót nieruchomościami to nasza podstawowa działalność. Jesteśmy licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami, działając na licencji zawodowej nr 25792 nadanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
Zajmujemy się sprzedażą lub najmem działek, domów, mieszkań i lokali usługowych
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji oraz działanie w interesie naszych Klientów. Korzystając z naszych usług przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces kupna-sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. 

Oprócz sprzedaży, pomagamy w zarządzaniu prywatnymi nieruchomościami. Przygotowujemy lokal do wynajęcia, weryfikujemy klientów i doprowadzamy do zawarcia umowy. Następnie od dnia jego zasiedlenia rozpoczynamy współpracę z lokatorem. Na bieżąco kontrolujemy terminowość dokonywania wpłat, stan lokalu oraz rozwiązujemy wszelkie problemy pojawiające się podczas trwania najmu.

Świadczone przez nas usługi:

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI – naszym celem jest jak najlepsze pokazanie Państwa nieruchomości, kierując się zasadą „KLIENT KUPUJE OCZAMI”. Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz drona, z pomocą którego robimy zdjęcia z lotu ptaka.

REKLAMA – ogłoszenia zamieszczamy w wielu miejscach -  na naszej pozycjonowanej stronie internetowej, zewnętrznych portalach ogłoszeniowych - takich jak nieruchomosci-online.pl, olx.pl, adresowo.pl (bezpłatne dla oglądającyh konto agencyjne), sprzedajemy.pl, gumtree.pl, w wielu grupach w mediach społecznościowych oraz w gablocie umieszczonej na ścianie budynku naszego biura. Kierując się zasadą „REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU” dokładamy wszelkich starań, aby ogłoszenie wyglądało atrakcyjnie, miało precyzyjny opis i dotarło do jak największej liczby potencjalnych klientów.

SPRAWDZENIE STANU PRAWNEGO NIERUCHOMOŚCI – Uregulowany stan prawny nieruchomości jest kluczowy przed dokonaniem transakcji jej kupna. Zakup domu, mieszkania lub działki to z pewnością niemałe wyzwanie, w dodatku bardzo emocjonujące – pełne obaw, ale i nadziei - stąd należy przygotować się do niego bardzo solidnie. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo liczyć, że przed transakcją sprawdzimy wszystkie wymagane dokumenty i status nieruchomości tak, by transakcja przebiegła szybko i bezpiecznie.

POMOC W ORGANIZACJI TRANSAKCJI – staramy się pracować kompleksowo. Pogamy w uzyskaniu wszelkiej potrzebnej dokumentacji. Jeśli Państwo zechcą, skontaktujemy Państwa z geodetą - w celu wykonania operatu geodezyjnego, z rzeczoznawcą majątkowym - w celu wykonania operatu szacunkowego, a także z notariuszem - w celu przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży. 

Mimo, że nasze biuro znajduje się w Miechowie, to sięgamy wielu innych miejscowości, położonych do 50km od nas - Kraków, Słomniki, Wolbrom, Skała, Iwanowice w województwie małopolskim, a także Jędrzejów, Sędziszów, Kazimierza Wielka w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy do kontaktu.

Naszą ofertę nieruchomości znajdą Państwo w zakładce Nieruchomości.

UBEZPIECZENIA

W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia osobowe z ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ubezpieczamy auta i ich kierowców, domy i mieszkania, życie i zdrowie, rolników, firmy i wiele innych. Naszym Partnerem z którym współpracujemy, jest firma Damo Ubezpieczenia - działająca na rynku ubezpieczeń od wielu lat, ciesząca się zaufaniem wielu klientów w całym kraju.
Dzięki tej współpracy, oprócz szerokiej gamy ubezpieczeń, możemy zaoferować Państwu bezkonkurencyjne cenowo Ubezpieczenie na Życie, NNW, a  także najlepsze możliwe promocje, zniżki i rabaty.

Naszą szczegółową ofertę ubezpieczeń znajdą Państwo w zakładce Ubezpieczenia.

KREDYTY

W naszej ofercie znajdą Państwo kredyty nie jednego, a wielu banków. Posiadamy oferty kredytów hipotecznych (mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe, pożyczki hipoteczne), gotówkowych oraz firmowych (inwestycyjne, obrotowe, leasing operacyjny lub leasing finansowy). Pomagamy przejść przez cały proces kredytowy, począwszy od sprawdzenia zdolności kredytowej, wypełnienia i wysłania wniosku kredytowego, zgromadzenia wszelkich potrzebnych dokumentów, aż do jego finalizacji.
NASZA POMOC NIC PAŃSTWA NIE KOSZTUJE!
Naszą szczegółową ofertę kredytową znajdą Państwo w zakładce Kredyty.

Zapraszam do współpracy,
Damian Wachowicz

Mapa Strony

Dane Kontaktowe

Agencja Nieruchomości i Ubezpieczeń
ul. Powstańców 1863r. 12

32-200 Miechów
 574-191-306
 668-484-517
 biuro@wachowicz.info.pl
Pn-Pt 8:00-18, Sb 8:00-14:00

Agencja Nieruchomości w Miechowie
Agencja Nieruchomości Miechów
Agent Nieruchomości w Miechowie
Sprzedaż Nieruchomości Miechów
Sprzedaż domów w Miechowie
Sprzedaż mieszkań w Miechowie
Sprzedaż działek w Miechowie
Agencja Nieruchomości w Słomnikach
Agencja Nieruchomości Słomniki
Agent Nieruchomości w Słomnikach
Sprzedaż Nieruchomości Słomniki
Biuro Nieruchomości Słomniki

Agencja Nieruchomości w Wolbromiu
Agencja Nieruchomości Wolbrom
Agent Nieruchomości w Wolbromiu
Sprzedaż Nieruchomości Wolbrom
Sprzedaż domów w Wolbromiu
Sprzedaż mieszkań w Wolbromiu
Sprzedaż działek Wolbrom
Agencja Nieruchomości Sędzisżów
Biuro Nieruchomości Sędziszów
Agent Nieruchomości w Sędziszowie
Sprzedaż Nieruchomości Sędziszów
Nieruchomości w Sędziszowie

Agencja Nieruchomości w Wolbromiu
Agencja Nieruchomości Wolbrom
Agent Nieruchomości w Wolbromiu
Sprzedaż Nieruchomości Wolbrom
Sprzedaż domów w Wolbromiu
Sprzedaż mieszkań w Wolbromiu
Sprzedaż działek Wolbrom
Agencja Nieruchomości Sędzisżów
Biuro Nieruchomości Skała
Agent Nieruchomości w Sędziszowie
Sprzedaż Nieruchomości Sędziszów
Nieruchomości w Sędziszowie